podwójny magister

Witam!
Chciałbym się dowiedzieć, czy poprawne jest używanie np. na wizytówce dwóch mgr, gdy ktoś ma dwa fakultety (np. mgr mgr Kubuś Puchatek)?
Dziękuję bardzo za odpowiedź.
Nie. Podwajanie tego typu skrótów stosuje się wtedy, gdy wymienia się więcej osób mających te same stopnie czy tytuły. Na przykład „W dyskusji udział wzięli mgr mgr Jan Kowalski, Paweł Nowak i Irena Nosowicz”. Użycie formy podwojonego stopnia w odniesieniu do jednej osoby nie jest przyjęte, w związku z tym może prowadzić do nieporozumień.
Aby w tekście wizytówki zawrzeć informację, iż jej właściciel ma dwa fakultety, najlepiej zastosować następującą formę zapisu:
Jan Nowak
mgr prawa
mgr farmacji

lub jej wariant:
Jan Nowak
mgr prawa, mgr farmacji
Małgorzata Marcjanik, prof., Uniwersytet Warszawski