polucjant

Witam. Czy w polszczyźnie istnieje słowo polucjant, czy jest to jedynie żartobliwy neologizm utarty przez polską formację muzyczną (o nazwie Polucjanci)?
Dziękuję.
Takiego słowa nie notują słowniki, ale – jak wynika z analizy tekstów internetowych – funkcjonuje ono jako określenie policjanta (chyba raczej złośliwe niż żartobliwe). Słowo to, istotnie, upowszechniło się za sprawą zespołu muzycznego, który obrał sobie taką nazwę.
Jan Grzenia, Uniwersytet Śląski