poszłam i poszedłem

Ostatnio usłyszałam, że wyrazy poszłem i weszłem zostały zatwierdzone i znajdują sie w Słowniku Języka Polskiego. Czy to możliwe, że obie formy (poszłem i poszedłam) są poprawne?
Gdyby teraz był początek kwietnia, a nie grudnia, można by pomyśleć, że to, co Pani usłyszała ostatnio, to był primaaprilisowy żart. Nie wiemy, który słownik polszczyzny ma Pani na myśli. Na razie wszystko jest po staremu: płeć piękna mówi poszłam, a płeć brzydka poszedłem. Mężczyźni muszą więc wypowiedzieć o jedną sylabę więcej i niech będą z tego dumni. Lew też nosi grzywę, a samica nie. Panowie, nie rezygnujcie z poszedłem!
Mirosław Bańko