przecinek a imiesłów przymiotnikowy

Witam!
Mam problem ze stawianiem przecinków przed imiesłowami przymiotnikowymi. Podam przykład: „doświadczone tajskie masażystki szkolone w słynnej świątyni Wat Po w Bangkoku” – czy w tym zdaniu potrzebne są jakieś przecinki? Uważam, że słów doświadczone i tajskie nie trzeba oddzielać przecinkami, bo jedno w jakiś sposób precyzuje drugie, ale co ze „szkolone w słynnej (…)”? Czy traktować to jako kolejną przydawkę, czy raczej jako wtrącenie? Bardzo proszę o pomoc.
Pozdrawiam
Ma Pan swobodę wyboru, którą może Pan racjonalnie wykorzystać. Wersja z przecinkiem („doświadczone tajskie masażystki, szkolone w słynnej świątyni Wat Po w Bangkoku”) będzie odpowiednia w kontekście, w którym referent frazy rzeczownikowej jest jednoznacznie wyznaczony (np. dlatego, że wcześniej już mówiono o masażystkach ze świątyni Wat Po i dobrze wiadomo, że o nie chodzi). W przeciwnym razie lepiej użyć wersja bez przecinka („doświadczone tajskie masażystki szkolone w słynnej świątyni Wat Po w Bangkoku”).
Mirosław Bańko, PWN