przecinek a imiesłowowy równoważnik zdania

Witam,
jak to jest z oddzielaniem przecinkiem imiesłowów współczesnych w zdaniu? Na przykład: „Świętujemy sukces, jaki odnieśliśmy, wprowadzając…”. Czy nie użyto to zbyt wielu przecinków?
Pozdrawiam,
Ania
Przykład jest interpunkcyjnie bez zarzutu. Rozwinięty imiesłów przysłówkowy trzeba było już dawniej obustronie ujmować w przecinki, od niedawna ortografowie to samo zalecają w wypadku imiesłowów nie rozwiniętych. Tak więc „Szli, śpiewając piosenki” i albo „Szli śpiewając” (według starej pisowni), albo „Szli, śpiewając” (według nowej). Kto chce być w zgodzie z najnowszymi przepisami, ten musi siekać tekst przecinkami gęściej, niż dawniej kazano.
Mirosław Bańko, PWN