przecinek między równorzędnymi członami zdania

Zdanie brzmi: „Było to w Sanoku w 1890 roku”. Czy przed drugim w powinien pojawić się przecinek z racji jego powtórzenia? Jak to właściwie jest z tym „siekaniem” okoliczników? Dziękuję.
Przecinkiem rozdzielamy równorzędne człony zdania. Okolicznik miejsca i okolicznik czasu takimi nie są, więc przecinek w cytowanym zdaniu nie jest potrzebny. Jeśli mimo to się tam znajdzie, czytelnik będzie szukał uzasadnienia dla jego obecności. I pewnie pomyśli sobie, że okolicznik czasu autor zdania potraktował jako człon uboczny, drugoplanowy, oddzielany przecinkiem na mocy innej reguły interpunkcyjnej.
Mirosław Bańko, PWN