przecinek na rynku pracy

Witam,
czy w zdaniu: „Jeżeli moje doświadczenia i motywacje przekonają Państwa do zaproszenia mnie na rozmowę, z przyjemnością szczegółowo zaprezentuję swoje umiejętności” przecinek postawiony jest poprawnie? Czy może raczej nie powinno go tam być?
Pozdrawiam
Zdanie ma poprawną interpunkcję, przecinek znajduje się tam, gdzie powinien. Czy to wystarczy, aby zapewnić sukces w rozmowie (i czy w ogóle do niej dojdzie), tego nie wiem, ale życzę Pani jak najlepiej.
Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski