przecinek po okoliczniku

Czy w następującym zdaniu poprawnie wstawiono przecinek: „Po kilkuletniej praktyce medycznej na stanowisku asystenta, Koch wraz z żoną i małą córeczką Gertrudą osiedlił się w Wolsztynie”?
Nie, przecinek jest tu zbyteczny. Umieszczanie go po okoliczniku jest dość częstym błędem (inaczej niż np. w języku angielskim, gdzie w tej pozycji przecinek jest pożądany).
Mirosław Bańko