przecinek zamykający

Czy w poniższych przykładach można postawić przecinek przed oraz i lub?
1. Wyrzuć uczniów, którzy spełniają wszelkie kryteria, oraz tych, którzy się spóźniają.
2. Pójdę do doktora, który mi pomoże, lub do znachora, który może mi zaszkodzić.
Z góry dziękuję za pomoc.
Nie tylko można postawić przecinek we wskazanych przez Panią miejscach, ale wręcz należy, gdyż zamyka on zdanie podrzędne.
Mirosław Bańko