przy ulicy czy na ulicy?

Witam i proszę o wyjaśnienie kwestii spornej związanej z poprawnością zapisu tytułu konkursu w zaproszeniu. Jak powinno być :
1. Zapraszamy na konkurs plastyczny „obraz naszej szkoły na ulicy Zimowita” czy
2. Zapraszamy na konkurs plastyczny „obraz naszej szkoły przy ulicy Zimowita”?
Bardzo proszę o pomoc i wyjaśnienie poprawności tej pisowni.
Jeśli słowa „na ulicy Ziemowita” lub „przy ulicy Ziemowita” służą wskazaniu adresu szkoły, to użycie zarówno jednej, jak i drugiej konstrukcji jest poprawne. Ponieważ jednak druga brzmi bardziej oficjalnie, w zaproszeniu na konkurs wydaje się stosowniejsza.
Jeśli natomiast słowa „na ulicy Ziemowita” lub „przy ulicy Ziemowita” odnoszą się do rzeczownika obraz, tzn. jeśli uczestnicy konkursu mają ukazać obraz szkoły odmalowujący się we wskazanym miejscu, to wybór konstrukcji zależy od tego, co dokładnie mają Państwo na myśli.
Największym mankamenten obu proponowanych zdań jest ich niejednoznaczność. Można by jej zapobiec, decydując się na inną nazwę konkursu, np. „Nasza szkoła przy ulicy Ziemowita” (pewnie o to chodzi organizatorom) albo „Nasza szkoła – jej obraz na ulicy Ziemowita” (np. gdyby na ulicy Ziemowita miała zostać otwarta plenerowa wystawa zdjęć szkoły).
Cokolwiek Państwo zrobią, nazwę konkursu należy zacząć wielką literą, np. „Zapraszamy na konkurs plastyczny: «Obraz naszej szkoły w rysunkach naszych uczniów»”.
Mirosław Bańko, PWN