przymiotnik dzierżawczy od Sołowjow

Szanowni Językoznawcy!
Mam trudność z utworzeniem przymiotnika dzierżawczego od rosyjskiego nazwiska Sołowjow. Poprawnie będzie Sołowjowowski czy Sołowjowski?
Z rewerencją
Aleksandra Kowal
Przyrostek -ski użyty do tworzenia przymiotników od nazwisk wymaga zwykle rozszerzenia za pomocą dodatkowego elementu (zapewne dla uniknięcia możliwych zbitek spółgłoskowych). W tym wypadku będzie mieć formę -owski, poprawnie będzie więc Sołowjowowski.
Jan Grzenia