przymiotnik od profanum

Czy istnieje przymiotnik od profanum analogiczny do przymiotnika sakralny od sacrum (profanalny)?
Słowo profanalny fatalnie się kojarzy. Nie znalazłem go w Korpusie Języka Polskiego PWN, znalazłem natomiast słowo profaniczny, np. „Czyli jednak polityka nie jest sferą profaniczną?” (Ozon), „Opozycja lewa –- prawa przekształca się w relację komplementarną między czynnościami sakralno-magicznymi (lewa) i ziemskimi, profanicznymi (prawa)” (Zofia Mitosek, Mimesis w literaturze, kulturze i sztuce).
Mirosław Bańko, PWN