przymiotniki niezaprzeczalne

Szanowni Państwo,

piszę w związku z poradą https://sjp.pwn.pl/poradnia/haslo/nie-i-juz;15850.html. Trudno mi sobie wyobrazić przymiotnik, do którego nie da się dodać cząstki nie-. Czy można prosić o przykłady?

Z wyrazami szacunku

Czytelnik

Na przykład mini: nie zamienimy spódniczki mini na spódniczkę niemini.

Jeśli nie czuje się Pan przekonany, to proszę rozważyć słowo nieprzekonany: nie można dodać przedrostka nie- do przymiotnika, który już go zawiera.

Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski