przymiotniki złożone

Piszę właśnie pracę licencjacką na temat związany z przymiotnikami złożonymi. Proszę o dokładne opisanie kategorii przymiotnika złożonego łącznie z podkategoriami, gdyż zasoby bibliotekowe na ten temat nie podają jednolitego podziału.
Niech Panią nie przeraża, że „zasoby biblioteczne” (bo nie „bibliotekowe") podsuwają różne podziały. Na tym przecież – między innymi – będzie polegać Pani praca, aby zdać sprawę z różnych poglądów na omawiany temat. Niestety nie możemy Pani bardziej pomóc, gdyż nie zajmujemy się odrabianiem lekcji, ani szkolnych, ani uniwersyteckich. Problemy związane z pracą licencjacką najlepiej omówić z jej opiekunem.
Mirosław Bańko