przypisy do źródeł internetowych

Witam,
chciałam zapytać, jak powinna wyglądać budowa przypisu odsyłającego do źródła internetowego? Czy numer strony powinien być podany na samym końcu, czy też na końcu powinna być data dostępu? I czy datę dostępu należy podawać także w bibliografii źródeł internetowych, czy tylko w przypisach?
Dziękuję za pomoc.
Nie rozumiem, dlaczego pyta Pani o numer strony, chyba chodziło o adres strony internetowej? W obrębie przypisu nie ma on stałego miejsca, podajemy go tam, gdzie jest mowa o tym, czego dotyczy. Jeśli w przypisie zawarty jest opis bibliograficzny jakiejś publikacji drukowanej, to adres strony zawierającej jej cyfrową wersję podajemy na końcu takiego opisu, a po nim jeszcze dajemy datę dostępu. Dat dostępu nie trzeba powtarzać w bibliografii, jeśli są już w przypisach.
Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski