publikacje nt. eufemizmów

Proszę o poradę dotyczącą publikacji na temat eufemizmów we współczesnej polskiej propagandzie politycznej.
Podstawowym źródłem jest rozdział 16 Słownika eufemizmów polskich Anny Dąbrowskiej oraz monografia tejże autorki pt. „Eufemizmy współczesnego języka polskiego”. Kilka artykułów na temat eufemizmów znajdzie Pani też pod hasłem eufemizm w „Słowniku bibliograficznym językoznawstwa ogólnego i polonistycznego” Jana Wawrzyńczyka.
Mirosław Bańko