pytajnik po pytajniku?

Redagowałem niedawno recenzję publikacji pod tytułem Are We East or West? (tytuł kończy się pytajnikiem). W piśmie, dla którego pracuję, tytuły zapisujemy kursywą, bez cudzysłowu. W recenzji jest zdanie: „Co możemy znaleźć w Are We East or West?”. Jak powinno wyglądać jego interpunkcyjne zakończenie? Pytajnik zapisany kursywą należy do tytułu, więc nie kończy samego zdania. Dwa pytajniki obok siebie wyglądają źle. Kropka też nie jest dobrym rozwiązaniem, skoro mamy tu wyraźne pytanie.
Kłaniam się
Nie udało mi się znaleźć zasady pisowni, która by dotyczyła takich sytuacji. Doradzam więc na własną odpowiedzialność: proponuję ograniczyć się do jednego pytajnika – tego, który należy do tytułu – czyli napisać:
Co możemy znaleźć w Are We East or West?

Nieco podobnie pomijamy jedną z dwóch kropek, które miałyby się znaleźć koło siebie, gdy jedna należy do skrótu, a druga zamyka zdanie. Różnica między tym a poprzednim przykładem jest jednak taka, że nawet gdyby skrót był podany kursywą, to różnicy między pochyloną kropką w skrócie a nie pochyloną kropką za skrótem i tak byśmy nie zauważyli.
Mirosław Bańko, PWN