radio Głos czy Radio Głos?

Szanowni Państwo,
w pewnym mieście nadaje lokalne radio „Głos”. Czy w takim razie jest to Radio Głos, czy radio Głos? Spodziewam się, że odpowiedź zależy od tego, czy słowo radio traktujemy jako część nazwy. Szukałem podobnego przykładu, ale w korpusie językowym znalazłem np. zarówno Radio TOK FM, jak i radio TOK FM, w podobnej proporcji. Rozumiem, że poza takimi zdaniami jak na początku mojej wypowiedzi nie stosuje się cudzysłowu w nazwach stacji radiowych?
Z wyrazami szacunku
Czytelnik
Chodzi najprawdopodobniej o radio działające w Pelplinie. Z tekstów w jego witrynie internetowej (a także z logotypu) wynika, że nosi ono nazwę Radio Głos. Nie ma potrzeby stosowania cudzysłowu w takich nazwach.
Jan Grzenia