równania matematyczne

Czy przy pisaniu równań matematycznych, jeżeli dokonuje przedzielenia i przejścia do następnego wiersza i akurat podział występuje za znakiem minus, to czy na końcu wiersza stawiam minus i na początku nowego też minus, czy stawiam na końcu wiersza minus, a na początku plus zgodnie z zasadą, że plus i minus i tak daje minus??
W przypadku gdy wzór matematyczny nie mieści się w jednym wierszu, należy go rozdzielić na znakach relacji (np. = ), ewentualnie na znakach działań (np. +, – ). Przy przenoszeniu znak, na którym się wzór dzieli, musi być umieszczony na końcu pierwszego wiersza i powtórzony na początku następnego wiersza.
Zaleca się unikać dzielenia wzorów na znaku mnożenia wyrażonego kropką. Jeżeli jednak jest to konieczne, należy znak mnożenia złożyć skośnym krzyżykiem i umieścić na końcu i na początku podzielonego wzoru.
Adam Wolański