rzeczowniki niepoliczalne

Czy poprawne jest zdanie: „Mleka modyfikowane coraz bardziej przypominają składem pokarm kobiecy”? Chodzi mi o liczbę mnogą rzeczownika mleko. Z góry dziękuję za odpowiedź.
W zasadzie mleko to rzeczownik niepoliczalny, używany tylko w liczbie pojedynczej. W języku specjalistycznym rzeczowniki niepoliczalne często jednak występują w liczbie mnogiej. Wynika to stąd, że specjaliści znają różne odmiany czegoś, co laikom wydaje się istnieć tylko w jednej postaci.
Mirosław Bańko