rzetelny słownik synonimów

Szanowny Panie/Pani!
Zwracam sie z prośbą o polecenie rzetelnego słownika synonimów w wersji online. Szukalam już na rożne sposoby i nie trafiłam na nic satysfakcjonującego. Z góry ślicznie dziękuję za odpowiedź.
Z poważaniem
Weronika
Zupełnie dobry słownik synonimów – Andrzeja Dąbrówki, Ewy Geller i Ryszarda Turczyna – został wbudowany w edytor MS Word, więc poniekąd jest dostępny elektronicznie, choć domyślam się, że nie o tak dostęp Pani chodzi. Inny słownik, obejmujący synonimy, a także antonimy, hiponimy (terminy o węższym zakresie) i in. – dostępny w druku jako Wielki słownik wyrazów bliskoznacznych PWN – jest częścią elektronicznej wersji Uniwersalnego słownika języka polskiego PWN, a ten ostatni można kupić na płycie CD lub zaabonować na PWN-owskiej stronie WWW.
Nie jestem pewien, co Pani rozumie przez „rzetelny słownik”. Po bliższym oglądzie można dojść do wniosku, że dokładnych synonimów nie ma, jeśli więc bardziej niż podobieństwa interesują Panią różnice międzu wyrazami bliskoznacznymi, to polecam Dystynktywny słownik synonimów Alicji Nagórko, Marka Łazińskiego i Hanny Burkhardt, który niestety nie ma wersji elektronicznej.
Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski