satysfakcjonujący kompromis

Panie Profesorze,
Prosimy o rozstrzygnięcie sporu: czy można użyć określenia satysfakcjonujący kompromis?
Dziękujemy.
Postanowiliśmy nie trudzić pana profesora Bralczyka, gdyż sprawa jest jasna. Z definicji słowa kompromis – „ugoda kończąca spór, polegająca na ustępstwach z obu stron” (Inny słownik języka polskiego PWN) – wynika, że cytowane połączenie wyrazowe jest całkowicie dopuszczalne. Co więcej, należałoby oczekiwać, że na ogół kompromis rzeczywiście będzie satysfakcjonujący dla obu stron. Rzadziej zdarza się tzw. zgniły kompromis, gdy zmuszeni jesteśmy do ustępstw wbrew własnym zasadom moralnym.
Mirosław Bańko