seksmaszyna

Drodzy eksperci,
jak należy zapisywać wyraz seksmaszyna (seks-maszyna, sex-maszyna, seksmaszyna, sexmaszyna)? Znaczenie słowa jest chyba zrozumiałe dla wszystkich (wyuzdana, pociągająca kobieta, najczęściej blond, uwielbiająca uprawiać seks i dająca rozkosz mężczyźnie).
Najlepiej seksmaszyna (jak seksbomba), mniej zasadnie sex-maszyna (jak sex-shop) lub seks maszyna (jak sex party). Wszystkie trzy zapisy znajdują oparcie w istniejących słownikach, ale drugi i trzeci dotyczy wyrażeń słabo przyswojonych, podczas gdy seksmaszyna – zwłaszcza, jeśli jest słowem zrozumiałym dla wszystkich – powinna mieć polską grafię.
Kierując się tylko budową słowa, przypisałbym mu całkiem inną definicję: może 'przyrząd do uprawiania seksu' (gigantyczny stymulator rodem z powieści Lema), a może 'osoba traktująca seks wyczynowo'. Dlaczego akurat kobieta, dlaczego wyuzdana, dlaczego blond, dlaczego mężczyźnie? Słowo intrygujące, a treść taka banalna?
Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski