sieć Integratorów?

Jak poprawnie napisać: „Sprzedajemy je poprzez Integratorów”, czy „Sprzedajemy je przez sieć Integratorów”?
Nie wiem, co to jest lub kto to jest Integrator i czy musi być pisany wielką literą. Tak pisownia budzi we mnie szacunek, ale i obawę. Myślę, że nie chciałbym mieć do czynienia z Ingegratorem. Wolałbym już raczej spotkać się z integratorem.
Co do zasadniczej kwestii, to wybór jest językowo obojętny, choć oczywiście druga wersja – ta z siecią – potęguje wrażenie i powiększa moje obawy. Jeśli Państwo chcecie naprawdę wystarszyć klientów, to najlepiej pisać o Sieci Integratorów – konsekwentnie wielkimi literami.
Jeśli jednak straszenie nie jest Waszym celem, to proponowałbym wersję najprostszą: „Sprzedajemy je przez (nie: poprzez) integratorów” albo jeszcze lepiej: „Sprzedajemy je przez naszych integratorów”.
Mirosław Bańko