skarpa warszawska

Którą pisownię najlepiej, Państwa zdaniem, wybrać: skarpa warszawska, Skarpa warszawska czy Skarpa Warszawska? Domyślam się, że lokalny zwyczaj daje którejś z nich pierwszeństwo. We Wrocławiu nie mamy żadnych skarp, więc trudno mi o porównanie.
O ile wiem, nie jest to oficjalna nazwa topograficzna i nie funkcjonuje jako nazwa własna. Zasadniczo więc powinna być pisana małymi literami (małe s i małe w).
Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski