skłonność do wielkich liter

Dzień dobry,
jak poprawnie zapisać w przypisie pracy naukowej tytuł dokumentu – nagłówek wygląda następująco:
Ogólne Warunki Umów Kompleksowych ENERGA-OBRÓT SA dla Konsumentów
Integralna część Umowy kompleksowej dla Konsumentów
Niniejszy tekst Ogólnych Warunków Umów Kompleksowych ENERGA-OBRÓT SA zatwierdzony został do stosowania Uchwałą Zarządu nr 317/III/2013 z dnia 12 grudnia 2013 r.?

1) Co „wchodzi” do tytułu, a co nie?
2) Co zrobić z dużymi literami, od których zaczyna się każdy wyraz?
DN
Ma to być cytat, a w takim razie należy tekst podać bez zmian. Jeśli jednak chce Pan uniknąć ewentualnych zarzutów o powielanie niepoprawnej ortografii, najlepiej na końcu tekstu dodać w nawiasie dopisek o treści: pisownia jak w oryginale lub podobny. Wówczas nie trzeba się przejmować tym, co „wchodzi do tytułu” i czy wielkie litery mają sens (w tego rodzaju dokumentach są zwykle nadużywane).
Jan Grzenia