skracanie nazwisk złożonych

Szanowni Państwo,
proszę o odpowiedź, czy pomiędzy inicjałem nazwiska a pełnym drugim nazwiskiem – obecnie używanym – powinno się robić spację, czy nie? Na przykład Kamila Markowska-Prządek, która używa najczęściej tylko drugiego członu nazwiska, powinna podpisywać się: Kamila M. Prządek, czy raczej: Kamila M.Prządek? A może Kamila M.-Prządek?
Z pozdrowieniami –
A.W.
Zapis Kamila M. Prządek oznacza osobę, której drugie imię zaczyna się od M (zapis Kamila M.Prządek oznaczałby to samo, lecz trzeba go zdyskwalifikować ze względu na brak odstępu). Za formalnie poprawny można by uznać zapis Kamila M.-Prządek, gdyby nie to, że nie ma zwyczaju skracania tylko jednego nazwiska z dwóch, nie jest to też sensowne. W związku z tym wspomniana osoba powinna po prostu skrócić swoje dwuelementowe nazwisko do jednego, występując jako Kamila Prządek.
Jan Grzenia, Uniwersytet Śląski