skróty nazw miesięcy

Czy w języku polskim istnieją skróty nazw miesięcy, podobnie jak w języku angielskim? Jeśli tak, to jakie?
Słownik skrótów i skrótowców J. Podrackiego nie podaję skrótowych nazw miesięcy. Na ich temat wypowiadaliśmy się już w naszej poradni. Cytuję za jedną z wcześniejszych porad: „Skróty nazw miesięcy są mniej rozpowszechnione, gdyż w zamian używa się liczb. Skróty takie można tworzyć zgodnie z ogólnymi regułami, np. st., lt., mrz. (z kropkami) albo mc (bez kropki). Trzeba się jednak liczyć z tym, że czytelnik ich nie zrozumie”.
Mirosław Bańko, PWN