słowa bez samogłosek

Witajcie. Mam takie trochę dziwne pytanie, otóż czy w języku polskim istnieje słowo, w którym nie występuje samogłoska?
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Owszem, np. w lub z. Są także dłuższe słowa bez samogłosek, np. brr lub pst. Proszę zauważyć, że we wszystkich tych przykładach jest obecna spółgłoska półotwarta (r) lub szczelinowa (w, z, s), a więc niezwarta, co ułatwia wymowę wymienionych słów.
Mirosław Bańko