słowa zakończone na -x

Witam i od razu przechodzę do pytania: Jak odmienia się słowa obcego pochodzenia, zakończone na x? Jest na przykład lek o nazwie stilnox – szukam informacji o stilnoksie czy (jak upiera się mój znajomy polonista) o stilnoxie? Z góry dziękuję za odpowiedź.
Z poważaniem,
Anna Popis-Witkowska
O tym problemie ortograficznym pisałem już dwukrotnie w poradni. Problem jest wprawdzie dość skomplikowany, ale pyta Pani tylko o formę miejscownika, a w tym przypadku nie ma wątpliwości: piszemy stilnoksie.
Jan Grzenia, Uniwersytet Śląski