słownie czy liczbowo?

Witam!
Czy ceny, statystyki postaci, modyfikatory statystyk nabyte od oręża bądź innego rodzaju przedmiotu należy zapisywać w zdaniach słownie czy za pomocą cyfr? Zdania, w których zawarte będą te informacje, będą wykorzystywane w artykułach na Wiki, jako rozwinięcie podstawowych informacji umieszczonych w InfoBoxach. Oto przykład strony: http://pl.gothic.wikia.com/wiki/Ciężka_kusza
Dziękuję za pomoc.
Ogólna zasada jest taka, aby w tekstach beletrystycznych zapisywać liczby słowami, a w tekstach niebeletrystycznych używać słów do zapisu małych liczb (np. 0–9 albo 0–99, albo nawet 0-999), a cyfr do zapisu dużych liczb. Jeżeli jednak liczby małe i duże występują w jednym akapicie i stanowią element zestawienia lub porównania, to zapisuje się je jednorodnie, zwykle cyframi, np. „Trzy fazy tego projektu mogą zająć 8, a nawet 10 lat”, a nie „Trzy fazy tego projektu mogą zająć osiem, a nawet 10 lat”. Liczba, o której mowa na początku zdania, została zapisana słownie nie tylko dlatego, że nie jest zestawiana z dwiema pozostałymi, ale przede wszystkim dlatego, że nie rozpoczyna się zdania liczbą zapisaną cyframi. Zasady te oraz przykłady przytoczyłem za Edycją tekstów A. Wolańskiego. Nie wyczerpują one zagadnienia, warto więc, aby poszukał Pan tam dalszych szczegółów, zob. rozdział 6: Liczby i numery.
Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski