słowo nowo odkryte

Jak poprawnie zapisać: nowo projektowany czy nowoprojektowany? Nie znalazłem tego wyrazu w żadnym słowniku.
Oddzielnie – nowo projektowany. Z nowo każdy imiesłów pisze się oddzielnie, a ponieważ takich połączeń są grube tysiące, więc nic dziwnego, że słowniki ich nie notują. Informacji o tym, co regularne w pisowni, należy szukać w zasadach ortografii, zamieszczanych w słownikach ortograficznych.
Mirosław Bańko, PWN