spacja między skrótami

Dzień Dobry!
Chciałabym się dowiedzieć, czy zapis w skrócie telefon komórkowytel.kom. (stosowany np. w wizytówkach, danych adresowych) pisze się ze spacją pomiędzy wyrazami czy bez. Czy jest jakaś zasada, która to określa?
Jeśli dwa kolejne wyrazy zostaną skrócone i każdy zamknięty kropką, to w zasadzie umieszcza się między nimi odstęp. W Słowniku skrótów i skrótowców Jerzego Podrackiego na stronach 19–20 można znaleźć wyjątki, ale dotyczą one głównie skrótów jednoliterowych, np. c.o., n.e., m.in. Znamienne, że opus citatum 'dzieło cytowane' skrócono tu na dwa sposoby: krótszy skrót nie ma odstępu (o.c.), a dłuższy ma (op. cit.). Można to uznać za wskazówkę. W sumie jednak kwestia nie jest wystarczająco uregulowana w zasadach pisowni.
Mirosław Bańko, PWN