squash

Interesuje mnie pisownia i odmiana słowa squash. Squash to gra podobna do tenisa gra, w której zawodnicy odbijają piłkę o ścianę w szklanej (nie zawsze) klatce. Nie znalazłem tego słowa w żadnym ze słowników PWN.
Z góry dziękuję za odp.
Z tego wynika, że nie zaglądał Pan do Innego słownika języka polskiego PWN (2000), do Uniwersalnego słownika języka polskiego PWN (2003), do Wielkiego słownika ortograficznego PWN (2003) ani do Wielkiego słownika wyrazów obcych PWN (2003). Wszystkie one informują, że dopełniacz od squash brzmi squasha.
Mirosław Bańko