statystyka Bosego-Einsteina

Szanowna Poradnio,
chciałam zapytać o sposób zapisu nazw praw sformułowanych przez dwie rózne osoby. Wiem, że nazwiska dwuczłonowe jak np. Pawlikowska-Jasnorzewska, zapisujemy z dywizem. A co począć ze statystyką Bosego-Einsteina, gdzie nazwiska należą do dwóch różnych osób? Czy również należy je zapisać z dywizem?
Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź.
Statystyka Bosego-Einsteina, prawo Joule'a-Lenza i podobne konstrukcje zawierające nazwiska współtwórców jakiegoś wynalazku, prawa itp. zapisujemy z dywizem, zob. par. [185] w naszym słowniku ortograficznym (dostępnym – bezpłatnie! – na naszych stronach WWW).
Mirosław Bańko, PWN