suflować

Dzień dobry,
Uniwersalny słownik języka polskiego notuje imiesłowy pod czasownikami suflować oraz suflerować, jednak nie wynikają one ze znaczenia. Czy można suflować kwestie, gesty, słowa itp.?
Pozdrawiam.
Można, np. „rzeczą tą był inspicjent, czołgający się w czasie programu telewizyjnego pomiędzy nogami grających aktorów i suflujący im teksty” (K. K. Toeplitz, Mój wybór: Rzeczy mniejsze).
Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski