superman czy Superman?

Szanowni Eksperci!
Czy te zdania są poprawne: „Na ile jesteś Supermanem?”, „Ile jest w tobie z Supermana?”. A może: „Ile jest w tobie Supermana?”. Z góry dziękuję za odpowiedź.
B.B.
Pod względem swojej budowy wszystkie trzy zdania według mnie są poprawne. Słowniki poprawnej polszczyzny boczą się jednak na konstrukcję na ile i każą ją nam zamieniać na jak dalece lub w jakim stopniu.
Zastanowiła mnie w pytaniu pisownia słowa Superman. Jeśli ma Pani na myśli konkretnego bohatera komiksowego czy filmowego, to użycie wielkiej litery jest uzasadnione, jeśli natomiast chodzi Pani o pewien typ mężczyzny, to radzę wielką literę zamienić na małą.
Mirosław Bańko, PWN