szeregi imion

Witam serdecznie,
jakie znaki interpunkcyjne należy zastosować, wymieniając, np. w akcie urodzenia, imiona nadane konkretnej osobie. Wyobraźmy sobie takie oto zdanie: „Dziecku nadano imiona Henryk Wojciech Teodor Jan”. W którym miejscu (jeśli w ogóle) należy wstawić przecinki? Czy potrzebny jest tutaj dwukropek? Czy w przypadku zdań podobnych do powyższego (z wyliczeniem imion) normy językowe się zmieniały?
Z góry dziękuję za odpowiedź
Normy językowe nie są formułowane na takim poziomie szczegółowości. Stwierdzają ogólnie, że wyliczenie, zwłaszcza obejmujące więcej niż dwa elementy, możemy poprzedzić dwukropkiem, a jego elementy rozdzielić przecinkami. W zdaniu: „Dziecku nadano imiona: Henryk, Wojciech, Teodor, Jan” nie ma więc błędu. Gdyby dziecko podpisywało się takim szeregiem imion (co mało prawdopodobne), to nie stawiałoby między nimi przecinków, podobnie jak nie dzieli się przecinkiem imion podwójnych, np. Władysław Stanisław Reymont.
Mirosław Bańko, PWN