szkoła podstawowa w Zespole Szkół w S.

Proszę o pomoc ws. wielkich i małych liter w następującym przypadku. Pierwotnie w miejscowości były to dwie niezależne placówki: Szkoła Podstawowa w S. i Gimnazjum w S., które połączono w Zespół Szkół w S. Czy w tekście: „Uczniowie szkoły podstawowej Zespołu Szkół w S. osiągnęli wysokie wyniki testu” szkoła podstawowa powinna być pisana wielkimi, czy małymi literami?
Pozdrawiam
Ula
Domyślam się, że mimo połączenia szkoła podstawowa i gimnazjum zachowały jakąś odrębność, a zatem i swoje nazwy. Zapewne istnieją pieczątki z tymi nazwami, istnieją dyrektorzy (lub choćby kierownicy), którzy ich używają, istnieją jakieś regulaminy. Jeśli tak, to są podstawy, aby nazwy te pisać nadal wielkimi literami.
Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski