szukanie w korpusie

Dzień dobry!
Jakie są formy wyrazowe od leksemu wolność? Bardzo prosiłbym o podanie mi pełnej listy. Jeśli chcę uzyskać najpełniejszą konkordancję dla leksemu wolność w KJP PWN, jak należy go wpisać, czy np. wolno* wystarczy?
Szukając w Korpusie Języka Polskiego PWN, nie trzeba wpisywać wszystkich form odmiany szukanego słowa. Wystarczy wpisać słowo wolność, a wyszukiwarka sama wyszuka wszystkie formy tego rzeczownika.
Jeżeli wpisze się wolnoś*, to wyszukane zostaną słowa wolność i wolnościowy. Wpisanie wolno* jest chyba najgorszym pomysłem, gdyż przyniesie zbyt wiele nieistotnych wyników.
Czy po tych objaśnieniach podanie pełnej listy form słowa wolność jest jeszcze potrzebne? Na wszelki wypadek podaję: wolność, wolności, wolnością. Formy liczby mnogiej mają charakter czysto potencjalny, wątpię, by występowały w korpusie: wolnościom, wolnościami, wolnościach.
Mirosław Bańko, PWN