tam i z powrotem

Wita,
przejdę od razu do setna sprawy, jak poprawnie zapisać słowo: z powrotem czy spowrotem? Chciałabym nadmienić, że zależy mi bardzo na czasie. Liczę na szybkie wyjaśnienie mojego problemu.
Z góry dziękuję
Piszemy z powrotem. Nie będę się nad tym rozwodził, skoro czas ponagla. Nie mogę się tylko powstrzymać od uwagi, że Witam na początku listu wielokrotnie widziałem (formuła ta była przedmiotem uwagi w naszej poradni), ale Wita – jeszcze nie.
Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski