taniec erotyczny czy orientalny?

Jestem początkującą tancerką orientalną. Znalazłam stronę o tańcu erotycznym, na której są odnośniki do stron o tańcu orientalnym. Takie przyporządkowanie wydaje mi się krzywdzące. Czy określenie taniec erotyczny uznaliby Państwo za obraźliwe dla tancerek orientalnych?
Określenie taniec erotyczny w ogóle nie wydaje mi się obraźliwe, dla nikogo. Być może porównywanie tańca orientalnego z tańcem erotycznym wydaje się Pani deprecjonujące, ale nie da się zaprzeczyć, że w tańcu orientalnym są obecne elementy erotyki.
Mirosław Bańko, PWN