totalista

Dzień dobry!
Czy istnieje słowo totalitarysta, albowiem nie mogę go znaleźć w żadnym mi dostępnym źródle? Byłam przekonana, że powinno być, na zasadzie przykładów: militaryzm – militarysta czy nacjonalizm – nacjonalista. Jednak w słownikach, które przejrzałam (również na stronie internetowej PWN), nie występuje. Czy jeżeli nie ma takiego słowa w żadnym źródle, to można go używać na zasadzie przytoczonych analogii? Jeżeli jednak figuruje gdzieś, proszę o wskazanie owej publikacji.
Z podziękowaniem i pozdrowieniami.
Joanna
Słowa totalitarysta nie spotkałem w słownikach, ale najnowsze słowniki PWN mają słowo totalista, które znaczy to samo.
Mirosław Bańko