trudne słowa

Witam!
Słowa tajemne: adrymina, limbo, mazonit. Pomożecie?
Pozdrawiam.
Słów adrymina i mazonit nie notują ogólnie dostępne słowniki. Ten drugi pojawia się w kontekstach związanych ze sztuką, na tej podstawie mogę go dość ogólnie zdefiniować jako rodzaj materiału, który bywa tworzywem malarskim.
Rzeczownik limbo znany jest bliżej słownikarzom niemieckim i amerykańskim, a oznacza taniec karaibski. Co prawda Nowy słownik ortograficzny PWN wspomina o znaczeniu filmowym, ale nie udało mi się takiego odnaleźć (był co prawda film pod takim tytułem, ale to na polski powinno się wyłożyć jako ‘czyściec’, w Polsce wyświetlano go pod tytułem W zawieszeniu).
Jan Grzenia, Uniwersytet Śląski