trzy zdania

Witam!
Które zdanie będzie poprawne i zgodne z zasadami języka polskiego
a) W zorganizowanym na stanowisko komendanta konkursie – pokonał sześciu innych kandydatów.

b) W zorganizowanym konkursie na stanowisko komendanta – pokonał sześciu innych kandydatów.

c) W konkursie zorganizowanym na stanowisko komendanta – pokonał sześciu innych kandydatów.

Dziękuję
Trzecie. Z myślnika radzę jednak zrezygnować.
Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski