tyle… (,) co…

Dzień dobry,

czy w takich konstrukcjach powinniśmy stawiać przecinek przed „co”:

„W związku z tym środowisko, w którym funkcjonują osoby chore, wymaga od nich tyle samo(,) co od osoby zdrowej”, „Masz tyle samo lat(,) co ona?”?

Bardzo dziękuję za odpowiedź.

W przytoczonych w pytaniu zdaniach oba człony wypowiedzenia połączone skorelowanym wskaźnikiem zespolenia tyle – co oddziela się przecinkiem.

Adam Wolański