tytuły czasopism

Czy obok pisowni Dziś i Jutro (jest to nazwa czasopisma) byłaby również możliwa: Dziś i jutro? Moim zdaniem tak, wszystko zależy tylko od tego, czy człony traktuje się jako rzeczowniki, czy jako przysłówki (wtedy nazwa pozostawałaby nieodmienna). Czy mam rację?
Obecnie w tytułach czasopism każdy wyraz pisze się wielką literą, niezależnie od tego, czy tytuł jest odmienny, czy nie. Wśród wyjątków wymienia się tylko spójniki i przyimki(zob. zasadę [72] w Wielkim słowniku ortograficznym PWN). Nie jest to całkiem jasne rozwiązanie (czy kodyfikator naprawdę chce, aby fikcyjny tytuł czasopisma pisać: Uśmiechnij Się?), ale w praktyce wystarcza. W każdym razie Dziś i Jutro powinno mieć – dziś i jutro – duże D i duże J.
Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski