tytuły czasopism

Czy oba człony nazwy czasopisma Pani Domu zapiszemy za pomocą dwóch wielkich liter, czy też drugi wyraz będzie małą? Wg analogii do Pereł Literatury wspomnianych w Słowniku ortograficznym PWN zapisuję ten tytuł wielkimi literami. Natomiast czasopismo sprawiające mi problem samo podpisuje się bodaj Pani domu. Kto ma rację? Dziękuję za odpowiedź.
Tytuły czasopism, jeśli są odmienne, zapisuje się w całości wielkimi literami. Nie dotyczy to spójników i przyimków. Piszemy więc Pani Domu, Panie i Panowie, Dom z Ogrodem (dwa ostatnie tytuły wymyśliłem na poczekaniu).
Mirosław Bańko, PWN