tytuły czasopism

Proszę o wskazówki dotyczące zasad pisowni tytułów czasopism; czy w tytule czasopisma „Sługa biedy” mam prawo słowo bieda upersonifikować i pisać je z dużej litery? Przezież to jest zabieg literacki, a my mówimy o tytule czasopisma. Proszę o możliwie szybką odpowiedź!
Pozdrawiam, Jarosław Kozak
Lublin, KUL
Jeśli tytuł czasopisma się odmienia, to wszystkie wyrazy w nim (z wyjątkiem spójników i przyimków) należy pisać wielkimi literami. Piszemy zatem „Sługa Biedy” i wcale nie oznacza to, że upersonifikowaliśmy biedę. Po prostu taka jest norma ortograficzna.
Mirosław Bańko