tytuły czasopism

Jak powinienem napisać: „Ostatni numer Poradnika domowego już przeczytałem” czy też „Ostatni numer Poradnika Domowego już przeczytałem"? O jaką zasadę tu chodzi. Czy jest to „Poradnik domowy” czy „Poradnik Domowy"?
Jeśli tytuł czasopisma się odmienia, wszystkie jego wyrazy (z wyjątkiem spójników i przyimków) zapisujemy wielkimi literami. Zatem „Poradnik Domowy”.
Mirosław Bańko